מחלת קורונה - מרכז מידע
מידע על קורונה - בקישור הזה
תרמו לעמותה

עזרו לנו לקדם את בריאות הציבור בישראל, לחברה בריאה יותר

כפתור לתרומה לעמותת מדעת

שאלות ותשובות על מגיפה הקורונה עם ד"ר קרן לנדסמן

"כדי להגן על מי שאיתנו בבית, אנחנו צריכים לשמור על עצמנו בחוץ", אומרת ד"ר קרן לנדסמן, אפידמיולוגית ומומחית לבריאות הציבור. ישבנו לשיחה עם ד"ר לנדסמן כדי להסביר לנו מה עושות האפידמיולוגיות בלילות (ובימים) כדי להגן עלינו, איך תיראה השגרה שלנו בחודשים הקרובים, מה מייחד את מחלת הקורונה החדשה, ולמה סולידריות חברתית כל כך חשובה כדי שנוכל לתת לכולם את הסיכוי הטוב ביותר לחיים ארוכים ובריאים.
סרטון "הכה את המומחית" שלנו יעזור לכם להבין טוב יותר כמה קשה לעשות את השיקול של פגיעה בכלכלה ובמשק לעומת פגיעה אפשרית בחיי אדם, ומדוע – גם בימים אלה של חזרה הדרגתית לפעילות – חשוב לא לגלות שאננות ולהמשיך להקפיד על ריחוק, היגיינה, חבישת מסכות וציות להוראות המעודכנות של משרד הבריאות.
והכי חשוב – יש סיבה לאופטימיות. לדברי ד"ר לנדסמן, אנחנו חיים בתקופה חסרת תקדים בהיסטוריה של המין האנושי, שבה קיים שיתוף פעולה כלל-עולמי במרוץ להשגת החיסון, וידע טכנולוגי ורפואי שרק הולכים ומתעצמים. מאחלים לכם צפייה אינפורמטיבית ומעודדת!

 

האתר מנוהל ומתוחזק ע"י עמותת מדעת

פיתוח: דניאלה קרני-הראל

עיצוב ומיתוג: כרמי אהוביה


תרומה לעמותת מדעת

אנו עושים כל מאמץ כדי להנגיש מידע מבוסס-ראיות ומהימן בנושאי בריאות. אנו משקיעים זמן ומשאבים רבים על מנת שהמידע המובא באתר יהיה העדכני והמדוייק ביותר, מגובה במקורות מדעיים ותואם את הידע המקצועי בתחומים הרלוונטיים. יחד עם זאת, אין במידע שבאתר כדי להוות המלצה רפואית. אנו מעודדים את מי שחפץ בהמלצות ועצות פרטניות בנושאים רפואיים לפנות באופן אישי לרופא/ה מורשה/ית או לבעל/ת רשיון באחד ממקצועות הבריאות הרלוונטיים.

מוזמנים לקרוא עוד על תהליך יצירת התוכן שלנו

הפרטיות שלכם חשובה לנו
האתר של מדעת עושה שימוש בעוגיות על מנת ליצור חוויה נעימה לכל המבקרים, אתם מוזמנים לקרוא על זה עוד ב דף תנאי המשתמש שלנו

Midaat © 2024 | מדעת - למען בריאות מושכלת