שיר של רעב ושובע – משחקי הכס של הורמוני הרעב והשובע

צרי בריקנר

מועד ההרצאה

בשעה 20:30 25/02/18

מיקום ודרכי הגעה

נורמה ג'ין

אליפלט 23, תל אביב

הרשמה ומידע נוסף

הלילה הוא אפל ומלא בפחדים – ולעיתים, בהתקפי רעב. למה זה קורה לנו? בממלכת המוח מספר משפחות הורמונים זוממות תככים ונפלאות אחת כנגד השנייה. לעיתים עובדות יחד, לעיתים דוקרות אחת את השנייה בגב. הכל על מנת לשבת על כס הברזל ולהכריע – האם נאכל או לא נאכל? בהרצאה תשמעו על הורמוני הרעב והשובע, בהשוואה משעשעת וקלילה לדמויות האהובות על כולנו ממשחקי הכס – כי כן, משחקי ההורמונים שלנו מסובכים להפליא בדיוק כמו ואף יותר מנפלאותיו של ג' ר' ר' מרטין.

על המרצה: צרי, תזונאי מזן אחר, מאסטרנט (כבר הגיש את התזה!) לאפידמיולוגיה באוניברסיטת תל אביב, מלמד במוסדות השונים, מטפל בקליניקה פרטית ובארגון "איתן- כל אחד יכול" וחבר עמותת מדעת.

רכישת כרטיסים

 

האתר מנוהל ומתוחזק ע"י עמותת מדעת

פיתוח: דניאלה קרני-הראל

עיצוב ומיתוג: כרמי אהוביה


תרומה לעמותת מדעת

אנו עושים כל מאמץ כדי להנגיש מידע מבוסס-ראיות ומהימן בנושאי בריאות. אנו משקיעים זמן ומשאבים רבים על מנת שהמידע המובא באתר יהיה העדכני והמדוייק ביותר, מגובה במקורות מדעיים ותואם את הידע המקצועי בתחומים הרלוונטיים. יחד עם זאת, אין במידע שבאתר כדי להוות המלצה רפואית. אנו מעודדים את מי שחפץ בהמלצות ועצות פרטניות בנושאים רפואיים לפנות באופן אישי לרופא/ה מורשה/ית או לבעל/ת רשיון באחד ממקצועות הבריאות הרלוונטיים.

מוזמנים לקרוא עוד על תהליך יצירת התוכן שלנו

הפרטיות שלכם חשובה לנו
האתר של מדעת עושה שימוש בעוגיות על מנת ליצור חוויה נעימה לכל המבקרים, אתם מוזמנים לקרוא על זה עוד ב דף תנאי המשתמש שלנו

Midaat © 2024 | מדעת - למען בריאות מושכלת