הצטרפות לניוזלטר

קבלו עדכונים שוטפים לאימייל שלכם.

  שם

  אימייל

  הרצאות ופעילויות

  רוצים להזמין אותנו להרצאה, השתלמות או חוג בית?

  כתבו אלינו

  מחלת קורונה - מרכז מידע
  מידע על קורונה - בקישור הזה

  הרצאות ופעילויות

  עמותת מדעת שמה לעצמה מטרה לקדם החלטות מושכלות בנושאי בריאות, ובמסגרת זאת מציעה הרצאות במגוון נושאים הקשורים ברפואה ומדע.

  • חיסוני ילדים והמחלות מפניהן הם מגנים  – הרצאה הכוללת מענה לשאלות נפוצות לגבי חיסונים, החל מהגיל שבו מתחילים לחסן, מספר מנות החיסון, טענות נפוצות של התנגדויות לחיסונים והשקר הגדול של "המחלות הקלות".
  • וירוסים –  מה זה וירוס וכיצד מופיעים זנים חדשים – הרצאה המלמדת מהם ווירוסים, מאיפה מגיעים וירוסים חדשים, למה יש וירוסים שאם חולים בהם מחוסנים לכל החיים וכאלו שאפשר לחלות בהם שוב ושוב כל שנה. ולמה ארגון הבריאות העולמי כל כך מפחד משפעת.
  • איך לחפש מידע רפואי באינטרנט בלי ללכת לאיבוד – הרצאה המקנה כלים בסיסיים לחיפוש מידע רפואי ברשת והערכה של אמינות המקורות.
  • מערכת החיסון וזיכרון חיסוני – הרצאה המלמדת על מערכת החיסון המולדת והנרכשת, איך מערכת החיסון מבחינה בין חבר לאויב, מהם נוגדנים, וכיצד הם מגנים עלינו.
  • המתודה המדעית – הרצאה זו מציגה את השיטה המדעית, חשיבותה במחקר ומציגה איך הבנה של השיטה יכולה להועיל לנו גם ביום יום.
  • וירוסים, סרטן ופפילומה  הרצאה לשכבת כיתה ח', הורים ומורים. בכיתה ח' מקבלים התלמידים את החיסון כנגד וירוס הפפילומה. ההרצאה מסבירה בצורה מעניינת וקלילה מהו וירוס, מה זה סרטן, כיצד וירוס הפפילומה עלול לגרום לסרטן ועל החיסון שניתן כנגד הוירוס.

  בנוסף ניתן לפנות אלינו לקבלת הרצאות המותאמות לחוגי בית או ארגונים, וכן השתלמויות מקצועיות ועדכונים לצוותים העוסקים בתחומי הרפואה ובריאות הציבור וכמובן מערכי שיעור המותאמים לגילאי חטיבת ביניים ותיכון.

  פנו אלינו לפרטים נוספים או בדואר אלקטרוני: edu@midaat.org.il

  קטע מהרצאתה של ד"ר קרן לנדסמן – "Vax on – Vax off"

  האתר מנוהל ומתוחזק ע"י עמותת מדעת

  פיתוח: דניאלה קרני-הראל

  עיצוב ומיתוג: כרמי אהוביה


  תרומה לעמותת מדעת

  אנו עושים כל מאמץ כדי להנגיש מידע מבוסס-ראיות ומהימן בנושאי בריאות. אנו משקיעים זמן ומשאבים רבים על מנת שהמידע המובא באתר יהיה העדכני והמדוייק ביותר, מגובה במקורות מדעיים ותואם את הידע המקצועי בתחומים הרלוונטיים. יחד עם זאת, אין במידע שבאתר כדי להוות המלצה רפואית. אנו מעודדים את מי שחפץ בהמלצות ועצות פרטניות בנושאים רפואיים לפנות באופן אישי לרופא/ה מורשה/ית או לבעל/ת רשיון באחד ממקצועות הבריאות הרלוונטיים.

  מוזמנים לקרוא עוד על תהליך יצירת התוכן שלנו

  הפרטיות שלכם חשובה לנו
  האתר של מדעת עושה שימוש בעוגיות על מנת ליצור חוויה נעימה לכל המבקרים, אתם מוזמנים לקרוא על זה עוד ב דף תנאי המשתמש שלנו

  Midaat © 2024 | מדעת - למען בריאות מושכלת