נגישות – כנס מדעת 2019

כנס מדעת 2019

הסדרי נגישות בכנס מדעת 2019

עמותת מדעת רואה חשיבות רבה בהנגשת הכנס לכלל האוכלוסייה, לכן אנחנו עושים מאמצים להנגיש את הכנס ככל הניתן.

חניה: הכנס יתקיים בבית הקיבוץ הארצי, ברחוב לאונרדו דה וינצ'י 13 בתל אביב. החניה לבאי הכנס היא ברחוב, ובמספר חניונים בסביבה. ישנם מספר מקומות חניה מותאמים, במקביל למדרכה בסמוך לאולם.

הגעה לקומת הכנסים: בכניסה לבניין יש מעלון. הכנס יתקיים בקומת המרתף, שהגישה אליה אפשרית במדרגות או במעלית (זוהי מעלית ישנה, המאפשרת כניסה לארבעה אנשים בו זמנית בלבד).

ישיבה בחדרים: האירועים יתקיימו באולם ובחדר נוסף, ולשניהם ניתן להיכנס עם כיסא גלגלים. במרכז האולם תהיה שורה שמורה לכיסאות גלגלים, ואילו החדר השני בנוי כמפלס אחד, לכן אפשר לבחור בכל מקום ישיבה.

הגברה: באולם ובחדר הסדנאות יש מערכות הגברה. אם נדרשים לך מערכת עזר לשמיעה או תרגום לשפת הסימנים, מומלץ ליצור עימנו קשר עד שבוע לפני מועד הכנס.

תכנייה: התכנייה באתר זה הועלתה בפורמט המתאים לתוכנת הקראה. ביום הכנס עצמו, התכנייה תהייה זמינה גם בדפוס נגיש, וכמובן שנשמח להקריא אותה על פי בקשה.

שירותים: לצערנו בתי השימוש במתחם הכנס אינם נגישים לאנשים עם כסאות גלגלים.

פטור מתור: אפשר לקבל כרטיס פטור מתור בקופת הכנס, והצגתו תאפשר גם מנוחה באולם בין האירועים. אין צורך להציג אותו, מלבד כאשר מתבקש הפטור.

כניסת מלווה: אם יש לך תעודת נכה, יש אפשרות להגיע עם מלווה, לא יידרש כרטיס נוסף עבור המלווה. בנוסף, תותר כניסה לחיות שירות – אלרגיים, חשוב להתייחס לאפשרות זו.

נשמח לשמוע הצעות לשיפור, ואפשר ליצור איתנו קשר לכל שאלה או בקשה לפני מועד הכנס במייל, ביום הכנס המתנדבים והסגל ישמחו לסייע בכל בקשה.


 

 האתר מנוהל ומתוחזק ע"י עמותת מדעת

פיתוח: דניאלה קרני-הראל

עיצוב ומיתוג: כרמי אהוביה


תרומה לעמותת מדעת

אנו עושים כל מאמץ כדי להנגיש מידע מבוסס-ראיות ומהימן בנושאי בריאות. אנו משקיעים זמן ומשאבים רבים על מנת שהמידע המובא באתר יהיה העדכני והמדוייק ביותר, מגובה במקורות מדעיים ותואם את הידע המקצועי בתחומים הרלוונטיים. יחד עם זאת, אין במידע שבאתר כדי להוות המלצה רפואית. אנו מעודדים את מי שחפץ בהמלצות ועצות פרטניות בנושאים רפואיים לפנות באופן אישי לרופא/ה מורשה/ית או לבעל/ת רשיון באחד ממקצועות הבריאות הרלוונטיים.

מוזמנים לקרוא עוד על תהליך יצירת התוכן שלנו

הפרטיות שלכם חשובה לנו
האתר של מדעת עושה שימוש בעוגיות על מנת ליצור חוויה נעימה לכל המבקרים, אתם מוזמנים לקרוא על זה עוד ב דף תנאי המשתמש שלנו

Midaat © 2024 | מדעת - למען בריאות מושכלת