של מי הכשל הלוגי הזה בכלל?

כנס מדעת 2019

של מי הכשל הלוגי הזה בכלל?

17:00 | באולם הקטן | לרכישת כרטיסים*הכרטיסים אזלו*

אנו מוצפים מידי יום בכותרות בומבסטיות באמצעי התקשורת, אך עד כמה הן באמת נכונות, ועד כמה מסוכנת יכולה להיות הפצה של מידע מדעי לא מדויק? בשעשועון שלנו נאפיין את הכשלים השונים שיכולים להופיע, ונזהה אותם בכותרות מהעיתונות הישראלית. בסדנה הזאת לא תקבלו תשובות, אבל כן תלמדו אילו שאלות צריך לשאול.

ד"ר ארז גרטי (PhD) – ראש תחום תקשורת המדע במכון דוידסון לחינוך מדעי, בוגר דוקטורט באימונולוגיה ממכון ויצמן למדע, אב לשלושה ילדים מחוסנים, ולוחם ללא-חת בבורות ובהכחשת מדע באשר הם.

אביגיל לונדון בעלת תואר שני במיקרוביולוגיה ותואר שני נוסף בייעוץ גנטי מהאוניברסיטה העברית, עובדת במכון דוידסון לחינוך מדעי. חברת עמותת מדעת, ומלטפת כל כלבתול שנקרה בדרכה.

 


כל ההרצאות והסדנאות: תוכנייה לכנס מדעת 2019האתר מנוהל ומתוחזק ע"י עמותת מדעת

פיתוח: דניאלה קרני-הראל

עיצוב ומיתוג: כרמי אהוביה


תרומה לעמותת מדעת

אנו עושים כל מאמץ כדי להנגיש מידע מבוסס-ראיות ומהימן בנושאי בריאות. אנו משקיעים זמן ומשאבים רבים על מנת שהמידע המובא באתר יהיה העדכני והמדוייק ביותר, מגובה במקורות מדעיים ותואם את הידע המקצועי בתחומים הרלוונטיים. יחד עם זאת, אין במידע שבאתר כדי להוות המלצה רפואית. אנו מעודדים את מי שחפץ בהמלצות ועצות פרטניות בנושאים רפואיים לפנות באופן אישי לרופא/ה מורשה/ית או לבעל/ת רשיון באחד ממקצועות הבריאות הרלוונטיים.

מוזמנים לקרוא עוד על תהליך יצירת התוכן שלנו

הפרטיות שלכם חשובה לנו
האתר של מדעת עושה שימוש בעוגיות על מנת ליצור חוויה נעימה לכל המבקרים, אתם מוזמנים לקרוא על זה עוד ב דף תנאי המשתמש שלנו

Midaat © 2024 | מדעת - למען בריאות מושכלת