יוזמה, חברה ושינוי: אקטיביזם בריאות בישראל

כנס מדעת 2019

יוזמה, חברה ושינוי: אקטיביזם בריאות בישראל

19:00 | באולם הגדול | לרכישת כרטיסים

תחום הבריאות, ובריאות הציבור בפרט, הוא תחום נרחב ועתיר-עשייה. ארגונים חברתיים רבים פועלים בעולם תוכן זה, עוסקים בנושאים מגוונים ובוחרים בגישות שונות להתמודדות עם האתגר העומד בפניהם. נדבר על כמה ארגונים כאלו, מה מניע אותם, וכיצד הם משתלבים במארג הנרחב של הגורמים והעשייה בתחום הבריאות בישראל.

מנחה: ד"ר אורי לרנר מדען נתונים, חוקר סביבה, ביולוג וטכנולוג, בעל תואר PhD. דוגל בשילוב תחומי ידע שונים למציאת פתרון, בתוך הקופסה או מחוצה לה. המנהל המקצועי של עמותת מדעת.

חברי הפאנל:

שירה כסלו מנכ"לית המיזם למיגור העישון, ארגון חברתי שמטרתו מניעת החשיפה וההתנסות של בני נוער לעישון ומוצריו.

הילה בניוביץ'-הופמן אקטיביסטית, בלוגרית, יוזמת ומנהלת פרויקט 'מכתבים לבריאות', שמתעד ומפרסם עדויות של מטופלים ואנשי צוות רפואי על המשבר במערכת הבריאות הציבורית.

שבי גטניו מנכ"ל העמותה לדמוקרטיה מתקדמת, יזם, ממובילי המאבק להסדרת פעילות הלובינג בישראל, לוביסט חברתי בנושא המאבק בחברות הטבק ובחברות המזון.

ד"ר אורי פלביץ ד"ר (PhD) למדעי החיים בתחום הנוירוביולוגיה. כיום מרצה באקדמיה ומנהל פרויקט ווטסאפדוק של עמותת מדעת.


כל ההרצאות והסדנאות: תוכנייה לכנס מדעת 2019האתר מנוהל ומתוחזק ע"י עמותת מדעת

פיתוח: דניאלה קרני-הראל

עיצוב ומיתוג: כרמי אהוביה


תרומה לעמותת מדעת

אנו עושים כל מאמץ כדי להנגיש מידע מבוסס-ראיות ומהימן בנושאי בריאות. אנו משקיעים זמן ומשאבים רבים על מנת שהמידע המובא באתר יהיה העדכני והמדוייק ביותר, מגובה במקורות מדעיים ותואם את הידע המקצועי בתחומים הרלוונטיים. יחד עם זאת, אין במידע שבאתר כדי להוות המלצה רפואית. אנו מעודדים את מי שחפץ בהמלצות ועצות פרטניות בנושאים רפואיים לפנות באופן אישי לרופא/ה מורשה/ית או לבעל/ת רשיון באחד ממקצועות הבריאות הרלוונטיים.

מוזמנים לקרוא עוד על תהליך יצירת התוכן שלנו

הפרטיות שלכם חשובה לנו
האתר של מדעת עושה שימוש בעוגיות על מנת ליצור חוויה נעימה לכל המבקרים, אתם מוזמנים לקרוא על זה עוד ב דף תנאי המשתמש שלנו

Midaat © 2024 | מדעת - למען בריאות מושכלת