פייק ניוז, איך להבדיל בין שמועות לאמת -תרומה למאבק בזנאות

todaango1

מועד ההרצאה

18 למרץ 2018, בשעה 20:30

מיקום ודרכי הגעה

נורמה ג'ין

אליפלט 23, תל אביב-יפו

רכישת כרטיסים

הרשמה ומידע נוסף

קיבלתם הודעה בוואטסאפ מהדודה שאקמול מסוכן כי הוא מכיל וירוס נדיר? שמעתם בחדשות שאנטיביוטיקה מיותרת לילדים? כתבו באינטרנט ששום מספיק כדי לא להידבק בכלבת ואתם לא בטוחים מה נכון? אנחנו מוצפים ידיעות סביבנו, חלקן כוזבות ויכולות לעלות לנו ולסובבים אותנו בבריאות ואפילו בחיים. בהרצאה נעבור על ידיעות, ננסה להבין מי מהן "פייק ניוז" ומה המשמעות שלהן על בריאות הציבור, וניתן כלים איך לזהות לבד מהי ידיעה אמיתית לעומת כוזבת.

(במידה ותורמים לא יוכלו להגיע במועד ההרצאה, תינתן להם כניסה חופשית להרצאה אחרת של העמותה ב-2018 לבחירתם)

על המרצה: ד"ר (Ph.D.)בן הורוביץ, בעל דוקטורט ממכון ויצמן במדעי החיים, תואר שני במדעי הרפואה ותואר ראשון בביוכימיה מולקולרית מהטכניון. נשוי ואב ל-2 ילדים מהממים, חבר בעמותת מדעת הפועלת למען בריאות הציבור, אוהב מדע ולא פחות אוהב להנגיש אותו.

 

todaango2

 

האתר מנוהל ומתוחזק ע"י עמותת מדעת

פיתוח: דניאלה קרני-הראל

עיצוב ומיתוג: כרמי אהוביה


תרומה לעמותת מדעת

אנו עושים כל מאמץ כדי להנגיש מידע מבוסס-ראיות ומהימן בנושאי בריאות. אנו משקיעים זמן ומשאבים רבים על מנת שהמידע המובא באתר יהיה העדכני והמדוייק ביותר, מגובה במקורות מדעיים ותואם את הידע המקצועי בתחומים הרלוונטיים. יחד עם זאת, אין במידע שבאתר כדי להוות המלצה רפואית. אנו מעודדים את מי שחפץ בהמלצות ועצות פרטניות בנושאים רפואיים לפנות באופן אישי לרופא/ה מורשה/ית או לבעל/ת רשיון באחד ממקצועות הבריאות הרלוונטיים.

מוזמנים לקרוא עוד על תהליך יצירת התוכן שלנו

הפרטיות שלכם חשובה לנו
האתר של מדעת עושה שימוש בעוגיות על מנת ליצור חוויה נעימה לכל המבקרים, אתם מוזמנים לקרוא על זה עוד ב דף תנאי המשתמש שלנו

Midaat © 2021 | מדעת - למען בריאות מושכלת