מדעת משיקה – מבצע סבתא! שפעת 2016

לכולנו יש אנשים שיקרים לנו, שחשוב לנו לשמור על בריאותם. ב"מדעת" החלטנו לפתוח במבצע – "מבצע סבתא", כי אנחנו מתחסנים (גם) כדי להגן על היקרים לנו. כך נוכל לעשות זאת.

אחת המחלות הקשות ביותר לאנשים בעלי מערכת חיסונית מוחלשת היא שפעת. המחלה שאנחנו מכירים בתור חום, צמרמורות וכאבים עלולה להתפתח לדלקת ריאות קשה, והסיבוכים שלה עלולים לגרום לפגיעה לבבית אצל אנשים שמערכת החיסון שלהם מוחלשת.

חשוב לדעת ששפעת איננה "סתם" הצטננות. זוהי מחלה בפני עצמה שנגרמת על ידי נגיף שתוקף את כל מערכות הגוף, כולל הריאות, הלב, ואיברים חשובים אחרים.

בין האנשים הפגיעים במיוחד לשפעת הם תינוקות ואנשים מבוגרים, שלא מסוגלים להתחסן מסיבות שונות. אנחנו מגנים עליהם כשאנחנו מתחסנים נגד שפעת. מחקרים הראו שכאשר אנשים צעירים ובריאים מתחסנים נגד שפעת הם מגנים על האנשים שלא יכולים להתחסן, או שגופם לא מפתח רמות גבוהות מספיק של נוגדנים בעקבות החיסון.

לכן בישראל הוחלט להתחיל לחסן ילדים בכיתה ב' נגד שפעת, על מנת להגן על כל קרובי המשפחה ולעצור את המחלה.

ב"מדעת" החלטנו לפתוח במבצע דומה – "מבצע סבתא", כי אנחנו מתחסנים (גם) כדי להגן על היקרים לנו.

צלמו את עצמכם עם האנשים שעליהם אתם מגנים בעזרת חיסון השפעת, תייגו אותנו והוסיפו #מבצעסבתא #חיסוןשפעת, וזכו בפרס נהדר – מינעו מחלה קטלנית מהאנשים שאתם אוהבים!

מוזמנים גם לתמוך בנו עם הוספת הלוגו לתמונת הפרופיל שלכם.

מבצע סבתא השקה

האתר מנוהל ומתוחזק ע"י עמותת מדעת

פיתוח: דניאלה קרני-הראל

עיצוב ומיתוג: כרמי אהוביה


תרומה לעמותת מדעת

אנו עושים כל מאמץ כדי להנגיש מידע מבוסס-ראיות ומהימן בנושאי בריאות. אנו משקיעים זמן ומשאבים רבים על מנת שהמידע המובא באתר יהיה העדכני והמדוייק ביותר, מגובה במקורות מדעיים ותואם את הידע המקצועי בתחומים הרלוונטיים. יחד עם זאת, אין במידע שבאתר כדי להוות המלצה רפואית. אנו מעודדים את מי שחפץ בהמלצות ועצות פרטניות בנושאים רפואיים לפנות באופן אישי לרופא/ה מורשה/ית או לבעל/ת רשיון באחד ממקצועות הבריאות הרלוונטיים.

מוזמנים לקרוא עוד על תהליך יצירת התוכן שלנו

הפרטיות שלכם חשובה לנו
האתר של מדעת עושה שימוש בעוגיות על מנת ליצור חוויה נעימה לכל המבקרים, אתם מוזמנים לקרוא על זה עוד ב דף תנאי המשתמש שלנו

Midaat © 2024 | מדעת - למען בריאות מושכלת