נתוני קורונה בישראל
תרמו לעמותה

עזרו לנו לקדם את בריאות הציבור בישראל, לחברה בריאה יותר

כפתור לתרומה לעמותת מדעת
מחלת קורונה - מרכז מידע
מידע על קורונה - בקישור הזה
קישורים

הרצאות על החיסון נגד הקורונה

יש חיסון לקורונה! מה עכשיו? המומחיות והמומחים של מדעת עונים על שאלות במפגשים וירטואלייםמהו חיסון mRNA? איך יודעים שהחיסונים החדשים לקורונה בטוחים לשימוש? וכיצד הצלחנו לפתח חיסונים במהירות שיא?

החיסונים החדשים למחלת הקורונה מעלים שאלות טובות וחשובות, ואנו במדעת מנגישים אליכם את כל המידע שצריך לדעת.

אתם מוזמנים להרשם לאחת מהרצאות הזום שלנו בתאריך שנוח לכם, או להצטרף אל אחד ממפגשי הוואטסאפ דוק שלנו בנושא, במסגרתם מתארחים אנשי מקצוע בצ'ט קבוצתי באפליקציית הוואטסאפ ועונים על השאלות שלכם.

את כל התאריכים להרצאות הזום ניתן למצוא .

מתעניינים בהרצאה המיועדת לבעלי ידע רפואי מקדים? מעוניינים לתאם הרצאה עבור הארגון או החברה בה אתם עובדים? רוצים לפתוח קבוצת וואטסאפ דוק ייעודית עבור היישוב או בית הספר?
מוזמנים לפנות אלינו לכתובת מייל edu@midaat.org.il.

 

מגפת הקורונה הביאה איתה אתגרים חדשים, דרכי התמודדות חדשות, ואף חששות חדשים, בעיקר בנוגע לפיתוח החיסונים החדשים. לכן, אנו במדעת מציעים לכם את עזרתנו.

מדעת היא עמותה התנדבותית, ללא כוונות רווח, שקמה כדי לקדם את בריאות הציבור, וככזו היא שמה לה למטרה להנגיש לציבור מידע מהימן ומקצועי, ולאפשר לו לקבל החלטות בצורה מושכלת ולהבחין בין עובדות מדעיות לבין שמועות.

האתר מנוהל ומתוחזק ע"י עמותת מדעת

פיתוח: דניאלה קרני-הראל

עיצוב ומיתוג: כרמי אהוביה


תרומה לעמותת מדעת

אנו עושים כל מאמץ כדי להנגיש מידע מבוסס-ראיות ומהימן בנושאי בריאות. אנו משקיעים זמן ומשאבים רבים על מנת שהמידע המובא באתר יהיה העדכני והמדוייק ביותר, מגובה במקורות מדעיים ותואם את הידע המקצועי בתחומים הרלוונטיים. יחד עם זאת, אין במידע שבאתר כדי להוות המלצה רפואית. אנו מעודדים את מי שחפץ בהמלצות ועצות פרטניות בנושאים רפואיים לפנות באופן אישי לרופא/ה מורשה/ית או לבעל/ת רשיון באחד ממקצועות הבריאות הרלוונטיים.

מוזמנים לקרוא עוד על תהליך יצירת התוכן שלנו

הפרטיות שלכם חשובה לנו
האתר של מדעת עושה שימוש בעוגיות על מנת ליצור חוויה נעימה לכל המבקרים, אתם מוזמנים לקרוא על זה עוד ב דף תנאי המשתמש שלנו

Midaat © 2024 | מדעת - למען בריאות מושכלת