לקבלת עדכונים במייל

הכניסו את פרטיכם לקבלת הודעות ועדכונים שוטפים

  שם

  אימייל

  מחלת קורונה - מרכז מידע
  מידע על קורונה - בקישור הזה

  פנייה למשרד הבריאות בהמשך לאי קבלת נתונים בהתאם לחוק חופש המידע מחודש נובמבר 2022

  12.7.2023

  בנובמבר 2022 הגישה עמותת מדעת למשרד הבריאות בקשה לקבלת נתונים לפי חוק חופש המידע, במטרה לקבל מידע עדכני על היקפי ההתחסנות בחיסוני השגרה וחיסוני מבוגרים. נכון להיום, 8 חודשים אחרי הגשת הבקשה ויותר מחודשיים אחרי מועד הדחייה שביקש המשרד, הנתונים טרם התקבלו.

  משיחות עם אנשי המשרד עולה כי הנתונים המבוקשים עדיין אינם מנוהלים בצורה שתאפשר שליפה פשוטה, שלא לדבר על הנגשה מלאה לציבור.

  חלק מלקחי הקורונה הם הצורך בניהול נכון של מידע ומסירתו במהירות לציבור גם לצורך שקיפות וגם לצורך ביסוס האמון במשרד. לא יעלה על הדעת שבשנת 2023 עדיין לא הושקעו המשאבים לניהול והנגשה של מידע חיוני לקבלת החלטות בנושא בריאות הציבור.

  לעיון במכתב המלא ששלחנו למשרד הבריאות – לחצו כאן.

  האתר מנוהל ומתוחזק ע"י עמותת מדעת

  פיתוח: דניאלה קרני-הראל

  עיצוב ומיתוג: כרמי אהוביה


  תרומה לעמותת מדעת

  אנו עושים כל מאמץ כדי להנגיש מידע מבוסס-ראיות ומהימן בנושאי בריאות. אנו משקיעים זמן ומשאבים רבים על מנת שהמידע המובא באתר יהיה העדכני והמדוייק ביותר, מגובה במקורות מדעיים ותואם את הידע המקצועי בתחומים הרלוונטיים. יחד עם זאת, אין במידע שבאתר כדי להוות המלצה רפואית. אנו מעודדים את מי שחפץ בהמלצות ועצות פרטניות בנושאים רפואיים לפנות באופן אישי לרופא/ה מורשה/ית או לבעל/ת רשיון באחד ממקצועות הבריאות הרלוונטיים.

  מוזמנים לקרוא עוד על תהליך יצירת התוכן שלנו

  הפרטיות שלכם חשובה לנו
  האתר של מדעת עושה שימוש בעוגיות על מנת ליצור חוויה נעימה לכל המבקרים, אתם מוזמנים לקרוא על זה עוד ב דף תנאי המשתמש שלנו

  Midaat © 2024 | מדעת - למען בריאות מושכלת