הצטרפות לניוזלטר

קבלו עדכונים שוטפים לאימייל שלכם.

  שם

  אימייל

  הרצאות ופעילויות

  רוצים להזמין אותנו להרצאה, השתלמות או חוג בית?

  כתבו אלינו

  מחלת קורונה - מרכז מידע
  מידע על קורונה - בקישור הזה

  מדעת מברכת ומאחלת הצלחה לפרופסור חזי לוי

  אדוה לוטן, מנכ״לית עמותת מדעת:
  ״אנו בעמותת מדעת מברכים את פרופסור חזי לוי, אשר נבחר למלא את תפקיד מנכ״ל משרד הבריאות.
  בתקופה זו, בה מערכת הבריאות ניצבת בפני אחד האתגרים הגדולים בתולדותיה, תפקיד המנכ״ל הוא קריטי. פרופסור לוי אשר הוכיח בעבר כי אינו חושש מאתגרים והוביל שינויים גדולים במערכות רבות שעמד בראשן, אם בחיל הרפואה ואם במשרד הבריאות ובי״ח ברזילי, הוא מינוי יותר מראוי לתפקיד. פרופסור לוי פעל רבות בעבר למען בריאות הציבור וקידום רפואה מונעת, ואנו קוראים לו להמשיך במלאכה חשובה זו, הפעם עבור כלל אזרחי ישראל.

  אנו מודים למשה בר סימן טוב על שירותו את הציבור הישראלי במשרד, ועל שתחת הנהגתו התקבלו החלטות מורכבות שעזרו לישראל לצלוח עד כה את משבר הקורונה באופן ראוי להערכה.

  בהזדמנות זו, אנו קוראים לשרי הממשלה להראות שפניהם לשינוי במערכת הבריאות, לתת לה את הכלים שהיא צריכה כדי להתגבר על מגיפת הקורונה ולצאת מכך מחוזקת, כדי שיהיו לישראל הכלים להתמודד עם כל העומד לפיתחה. אישור מינויו של פרופסור לוי הוא הצעד הראשון בדרך חדשה זו, אשר תוביל את ישראל למקום טוב יותר״.

  קרדיט לתמונה: דוברות ביה"ח ברזילי

  האתר מנוהל ומתוחזק ע"י עמותת מדעת

  פיתוח: דניאלה קרני-הראל

  עיצוב ומיתוג: כרמי אהוביה


  תרומה לעמותת מדעת

  אנו עושים כל מאמץ כדי להנגיש מידע מבוסס-ראיות ומהימן בנושאי בריאות. אנו משקיעים זמן ומשאבים רבים על מנת שהמידע המובא באתר יהיה העדכני והמדוייק ביותר, מגובה במקורות מדעיים ותואם את הידע המקצועי בתחומים הרלוונטיים. יחד עם זאת, אין במידע שבאתר כדי להוות המלצה רפואית. אנו מעודדים את מי שחפץ בהמלצות ועצות פרטניות בנושאים רפואיים לפנות באופן אישי לרופא/ה מורשה/ית או לבעל/ת רשיון באחד ממקצועות הבריאות הרלוונטיים.

  מוזמנים לקרוא עוד על תהליך יצירת התוכן שלנו

  הפרטיות שלכם חשובה לנו
  האתר של מדעת עושה שימוש בעוגיות על מנת ליצור חוויה נעימה לכל המבקרים, אתם מוזמנים לקרוא על זה עוד ב דף תנאי המשתמש שלנו

  Midaat © 2024 | מדעת - למען בריאות מושכלת