לקבלת עדכונים במייל

הכניסו את פרטיכם לקבלת הודעות ועדכונים שוטפים

  שם

  אימייל

  מחלת קורונה - מרכז מידע
  מידע על קורונה - בקישור הזה

  הודעה על מינוי שירה כהן למנכ"לית העמותה

  19.10.2021

  אנחנו גאים להציג בפניכם את שירה כהן, המנכ"לית החדשה של עמותת מדעת. זהו השלב הראשון במסגרת הקמת שדרה ניהולית חזקה ויציבה שתאפשר להשיג את המטרות שהצבנו לעצמנו. אנחנו מאמינים ומאמינות שבכך מדעת עושה צעד חשוב נוסף לטובת קידום בריאות הציבור בישראל. 

  עד לאחרונה שירה היתה סמנכ"לית ב"מנהיגות אזרחית", ארגון הגג של המגזר השלישי בישראל. בתפקידה זה היתה שותפה למהלכים האסטרטגיים של הארגון בשנים האחרונות, כולל צמיחה משמעותית, ומיצוב הארגון ממצב משברי לכתובת רלוונטית, אפקטיבית ומשפיעה עבור ארגוני המגזר השלישי בישראל.

  בתוך כך, שירה הובילה תהליכים ושיתופי פעולה מגזריים ובין מגזריים, פעלה לקידום מנהל תקין ולחיזוק תשתיות מגזריות, והיא ממקימות ומובילות החמ"ל של המגזר השלישי בקורונה והמאבק של הארגונים החברתיים בצל המשבר לקבלת סיוע ממשלתי, יצירת מענים מידיים והנגשת מידע וידע.  

  בשמונה השנים של פעילות עמותת מדעת, מאות המתנדבות והמתנדבים שלנו השקיעו אלפי שעות בהנגשת מידע. אבל, תמיד הספקנו הרבה פחות ממה שרצינו ותמיד היוזמות נדחקות מפני ההתמודדות עם שגרת החירום. רצינו להיות נגישים יותר ממה שאנו; לענות ליותר שאלות, ביותר ערוצים; להנגיש תוכן ביותר שפות וביותר ערוצי מדיה, ולעשות עוד הרבה יותר.

  הקמפיין להרחבת פעילות העמותה, כולל הקמת מרכז המידע, הראה לנו שכדי להיות ראויים לאמון שנתתם בנו ולהצליח להגשים את המטרות שאתם רוצים שנגשים, נצטרך ניהול חזק וזמין יותר לעמותה. המהלך הזה קורה במידה רבה בזכותכם: אלפי התומכות והתומכים, שתרמו ותורמים לעמותה שלנו ❤️ 

  יחד עם חברי העמותה ערכנו חשיבה יסודית וגיבשנו את מודל ההפעלה הנכון ביותר עבור מדעת. עקרונות המודל החדש כוללים בניית שדרת ניהול בשכר כתשתית אשר תתמוך בעבודת מתנדבים ופעילים. 

  כעת בתפקידה החדש כמנכ"לית מדעת, שירה תהיה זו שתבטיח ניהול יעיל ובניית תשתיות לשדרוג פעילות העמותה, מיצוי הפוטנציאל והיכולות של מאות המתנדבים והמתנדבות שלנו, וקידום פרויקטים ושיתופי פעולה לטובת השגת מטרות העמותה. 

  מנכ"לית העמותה היוצאת, אדוה לוטן, תכהן לצידה כיו"ר העמותה. אדוה היא ממייסדי עמותת מדעת והיתה מנכ"לית העמותה מיום הקמתה. היא תמשיך להתנדב בעמותה בהובלת המדיניות והתפיסה האסטרטגית של הארגון. יחד איתה ממשיכים להתנדב חברי הוועד המנהל של העמותה, המנהל המקצועי שלה ומתנדבות ומתנדבים רבים נוספים. 

  לצד השינויים האלו אנו ממשיכים להקפיד בלי פשרות על העקרונות שלנו: מדעת היא גוף מקצועי ובלתי תלוי, הפועל לקידום בריאות הציבור ומהווה בית לאקטיביזם בריאותי לקהילת המתנדבים והמתנדבות שלנו. 

  נאחל הצלחה לשירה בתפקיד החדש, וכן למדעת ולכולנו בהשגת חברה בריאה בישראל.

  שירה כהן - מנכ"לית חדשה לעמותת מדעת

  האתר מנוהל ומתוחזק ע"י עמותת מדעת

  פיתוח: דניאלה קרני-הראל

  עיצוב ומיתוג: כרמי אהוביה


  תרומה לעמותת מדעת

  אנו עושים כל מאמץ כדי להנגיש מידע מבוסס-ראיות ומהימן בנושאי בריאות. אנו משקיעים זמן ומשאבים רבים על מנת שהמידע המובא באתר יהיה העדכני והמדוייק ביותר, מגובה במקורות מדעיים ותואם את הידע המקצועי בתחומים הרלוונטיים. יחד עם זאת, אין במידע שבאתר כדי להוות המלצה רפואית. אנו מעודדים את מי שחפץ בהמלצות ועצות פרטניות בנושאים רפואיים לפנות באופן אישי לרופא/ה מורשה/ית או לבעל/ת רשיון באחד ממקצועות הבריאות הרלוונטיים.

  מוזמנים לקרוא עוד על תהליך יצירת התוכן שלנו

  הפרטיות שלכם חשובה לנו
  האתר של מדעת עושה שימוש בעוגיות על מנת ליצור חוויה נעימה לכל המבקרים, אתם מוזמנים לקרוא על זה עוד ב דף תנאי המשתמש שלנו

  Midaat © 2024 | מדעת - למען בריאות מושכלת