הצטרפות לניוזלטר

קבלו עדכונים שוטפים לאימייל שלכם.

  שם

  אימייל

  הרצאות ופעילויות

  רוצים להזמין אותנו להרצאה, השתלמות או חוג בית?

  כתבו אלינו

  מחלת קורונה - מרכז מידע
  מידע על קורונה - בקישור הזה

  מינוי מנהל מקצועי חדש למדעת

  עמוד זה פורסם בתאריך 25.4.2018, ואיננו עדכני. פרטים עדכניים על המנהל המקצועי ועבודתו ניתן למצוא כאן: התכנים באתר מדעת – כיצד הם נכתבים?

  אנחנו שמחים ומתרגשים להודיע על מינוי מנהל מקצועי חדש למדעת, ד"ר בן הורוביץ (PhD).

  בן הורוביץ הנו בוגר דוקטורט במדעי החיים מטעם מכון וייצמן ותואר שני במדעי הרפואה מהטכניון. במקצועו הוא יועץ בנושאי מדע ורגולציה לחברות בתעשיית הביומד. בן הצטרף לעמותת מדעת לפני כשנה וחצי והשתלב במגוון פעילויות, כולל עריכה מקצועית, תפעול ערוץ הטוויטר וסיוע לצוות הדוברות. מהר מאוד הוא הפך לפעיל מרכזי ורב ערך, בעל כישרון מיוחד בהנגשה והסברה של מדע סבוך ומורכב, בצורה נהירה ובגובה העיניים.

  תפקיד המנהל המקצועי כולל גיבוש החזון המדעי של מדעת בתחום בריאות הציבור, פיקוח מדעי על פרסומי העמותה, קידום סיקור תקשורתי מהימן ואחראי של נושאי רפואה ובריאות הציבור, ייצוג העמותה בכנסים ומענה על שאלות מקצועיות כלליות.

  ד"ר הורוביץ מחליף את ד"ר קרן לנדסמן בתפקיד זה. קרן מילאה את התפקיד בכישרון וניווטה את העמותה דרך כמה וכמה אתגרים לא פשוטים. הועד המנהל מבקש להודות לקרן על המסירות הרבה, ולהודות לבן על כניסתו לתפקיד לא פשוט. כולנו מאחלים לבן הצלחה רבה בתפקיד.

  ב-24 למאי יתקיים הכנס השנתי של העמותה ובמסגרתו נברך את בן עם כניסתו לתפקיד ונערוך לקרן מסיבת פרידה באווירה "מדעתית" במיוחד.
  לפרטים נוספים והרשמה לכנס

  האתר מנוהל ומתוחזק ע"י עמותת מדעת

  פיתוח: דניאלה קרני-הראל

  עיצוב ומיתוג: כרמי אהוביה


  תרומה לעמותת מדעת

  אנו עושים כל מאמץ כדי להנגיש מידע מבוסס-ראיות ומהימן בנושאי בריאות. אנו משקיעים זמן ומשאבים רבים על מנת שהמידע המובא באתר יהיה העדכני והמדוייק ביותר, מגובה במקורות מדעיים ותואם את הידע המקצועי בתחומים הרלוונטיים. יחד עם זאת, אין במידע שבאתר כדי להוות המלצה רפואית. אנו מעודדים את מי שחפץ בהמלצות ועצות פרטניות בנושאים רפואיים לפנות באופן אישי לרופא/ה מורשה/ית או לבעל/ת רשיון באחד ממקצועות הבריאות הרלוונטיים.

  מוזמנים לקרוא עוד על תהליך יצירת התוכן שלנו

  הפרטיות שלכם חשובה לנו
  האתר של מדעת עושה שימוש בעוגיות על מנת ליצור חוויה נעימה לכל המבקרים, אתם מוזמנים לקרוא על זה עוד ב דף תנאי המשתמש שלנו

  Midaat © 2024 | מדעת - למען בריאות מושכלת